1. školkový den

06.09.2012 18:44

3.9. se po prázdninách opět rozezněly školní zvonky a děti usedly do školních lavic. My sice ve školce lavice nemáme a zvonky nám také nezvoní, ale i tak je pro nás září začátkem dalšího ročního hraní a povídání si s kamarády a učitelkami. Každý rok je začátek provoněn nervozitou a očekáváním, jak to ty nové, ale i ostřílené děti, zase zvládnou. Nikdy to není úplně bez slziček, ale musíme letos naše šikovné děti pochválit, letos to zvládly na jedničku, stejně tak jako jejich stateční rodiče. Některým dětem nevonělo ranní vstávání a dlouho jim trvalo než jim z tváře zmizel ospalý výraz, jiní si zase hned našly své oblíbené hračky a stavebnice, nebo si u stolečku krátily chvíle modelováním.

Jak trávily děti v naší školce první den si můžete prohlédnout ve fotogalerii

- klikni na smajlíka ...

—————

Zpět