Čajovna a kavárna "U kina"

29.11.2013 20:38

Ve čtvrtek 14. 11. se ve školce děly nevídané věci. Celé druhé patro se proměnilo v kavárnu, čajovnu a kino. Svíčky vesele plápolaly a ohřívaly litry vynikajících čajů. Rodiče si pochutnávali na teplých nápojích, děti si hrály s dinosaury všech podob a velikostí a u všech byla vidět na tvářích spokojenost. Jak by také ne, byli jsme všichni v teple a to v ošklivém skorozimním počasí není málo. Pak jsme s nadšením a zabráním shlédli film, během kterého se o nás obsluha vzorně starala. Brambůrky, bábovky, záviny a samozřejmě čaj nám pravidelně doplňovaly dvě nejmladší paní učitelky. Rychle to uteklo a kolem šesté jsme se odebrali do svých domovů. Už teď se všichni těšíme na opakování a na další čajíky :-).