Čarodějnický rej ve školce

30.04.2019 13:36

Na pondělí 29. dubna jsme do školky svolali všechny čarodějnice a čaroděje na jejich rej. Počasí jsme sice nezačarovali, a tak nakonec na venkovní řádění ani opékání buřtů nedošlo, ale i tak jsme zažili spoustu legrace. Třída sluníček se totiž proměnila na čarovnou sluj, kde v každém rohu stála jedna stará ošklivá babizna s nelehkým úkolem. Jedna z nich nás nutila umotat si z proutí vlastní koště, ozdobit ho mašlemi a odstranit z něj veškeré lupínka. O kus dál byla druhá, byla obklopena svými nejblížšími kamarády - pavouky, hady a bůhvíjakou další havětí. A my si u ní vyráběli svého mnohanohého kamaráda...V třetím rohu na nás byly dokonce dvě babizny, u nich jsme naši proměnu do čarodějů dokončili. Výroba nové tváře s kloboukem a novým hárem nebyla nejjednodušší, ještěže jsme s sebou měli naše maminky a tatínky. Po dokončené proměně jsme nasedli na košťata a prolétli celou sluj křížem kráž. Zastavila nás až čarodějná diskotéka, kde nechyběly hity jako Makarena, havranoptačí tanec a samozřejmě naše hymna o pěti ježibabách. Protože už těm starším babiznám pomalu docházel dech, rozloučili jsme se, popřáli si hodně štěstí během letu domů a slíbili jsme si, že za rok je rej zase náš!! 

—————

Zpět