Drakiáda aneb drak je na draka

01.11.2011 17:06

V úterý 18. 10. 2011 se konala již tradiční DRAKIÁDA. Odpolední počasí se vydařilo na jedničku, vítr foukal a déšť, ten se nám zdaleka vyhnul. Rodiče se se svými dětmi sešli společně s paní učitelkou Janou a Renatou na stadionu a pouštění mohlo začít. Draci létali jako o závod, přehlídka nádherných modelů přilákala i další pozorovatele z řad kolemjdoucích.

Na účastníky Drakiády čekalo mimo samotného pouštění draků i nejedno překvapení. Dýňový kompot, který během dopoledne připravily děti ve školce, měl obrovský úspěch nejen u dětí, mlsně se olizovali dokonce i rodiče J. Po úspěšném zkrocení draků dostaly děti ještě malého papírového dráčka jako památku na zdařilé a příjemné odpoledne.

Děkujeme rodičům za jejich milou spoluúčast na našich akcích a již nyní se těšíme na další setkání.