Exkurze Krtečků a Berušek

23.11.2015 09:40

Ve čtvrtek 19. 11. se vydali předškoláci z Berušek a Krtečků na procházku spojenou se zajímavou návštěvou továrny vyrábějící všemožné věci z plastu. Na cestu jsme vyrazili hned po svačině, nezastrašil nás ani trochu větší déšť, protože pláštěnky nás přeci ochrání. Cesta rychle ubíhala, slalom mezi kalužemi jsme také zvládli a teď už konečně mezi stromy vidíme i kus budovy. To bude jistě vrátnice. Tam nás uvítala milá paní vratná a zavedla nás za panem Kabátem. Ten nám hned před začátkem prohlídky rozdal hromady dárků, díky nimž si na exkurzi vzpomene pokaždé, když si půjdeme čistit zuby nebo zalévat květiny. Po důkladném prozkoumání dárků jsme vyrazili zjistit, kde a jak se kelímky, hřebeny, hrabla a dokonce i tobogány vyrábějí. I přes velký továrenský hluk se nám proces výroby velice líbil a slibujeme, že hned jak počasí dovolí, vyrazíme hledat bobra na druhý břeh řeky.

—————

Zpět