FOUKÁME BUBLINY, aneb Plavecký výcvik začal

24.09.2012 20:30

Již od 13. 9. Jezdíme s našimi školáky a některými mladšími dětmi na plavání. Každý čtvrtek hned po svačině vyhlížíme autobus a po nástupu už se těšíme na vodu, se kterou jsme všichni kamarádi.

V šatně už není čas na žádné lumpárny, čepice na hlavy, plavky a osušky do ruky a hurááááá do sprchy. „BRRRRRRR, ta je studená!“ Po sprše rychle oblékneme plavky a už na nás čeká paní plavčice. Všechno nás baví a jsme i docela šikovní, jak říká plavčice, nejradši máme ale „Spadla lžička“ a volné hraní. Při něm strčí pod vodu čumáček i ten, komu se to při plavání zatím moc nedaří.

Cestou zpět do školky se ozývá jen: „Já mám hlad a jsem unavený.“ A tak rychle na oběd a po něm na molitan, kde nás pohádka ukolébá stejně jako vlnky na vodě.

Pro fotečky, klikni na smajlíka ...

—————

Zpět