Hudební návštěva trempíka

13.06.2012 12:43

V pondělí 11. 6. 2012 vešel do naší školy pán celý v zeleném a dokonce měl i klobouk na hlavě. Jak nám sám prozradil, byl to tremp Vojta, ale Vojta se vůbec nejmenoval, to je jen jeho přezdívka. Během necelé hodinky nám vyprávěl nejen o tom, za co si svoji přezdívku vysloužil, ale i o tom, jak se trempi zdraví, kde se schází a co dalšího kromě oblečení je pro ně typické. S nadšením jsme poslouchali a přiznáváme, že o trempech jsme toho moc nevěděli. Tak snad si něco zapamatujeme …

Když vzal Vojta do ruky kytaru, rozzářily se nám očička a s napětím jsme očekávali, co nám zahraje. Začal dobře, Skákal pes jsme s ním dokonce i zpívali. No a ty další písničky byly taky moc hezké, občas jsme se do jejich rytmu pohupovali, občas tleskali a u jedné z nich jsme dokonce houkali jako mašina. A přestože jsme téměř všechny písně slyšeli poprvé v životě, moc se nám líbily.

—————

Zpět