Jak se žije Krtečkům

08.12.2012 14:22

Již v předchozím článku z naší třídy jsme vás informovali o tom, že mezi nás zavítala parta Medvídka PÚ. Kamarádům se u nás zalíbilo, jsou součástí naší třídy a už si bez nich den ve školce nedokážeme ani představit. Oni pro nás na oplátku za ubytování připravují různé úkoly, zajímavé vyrábění a také občas nějakou tu kulišárnu, při které se společně rádi zasmějeme. Tak třeba teď v listopadu nám králíček vyprávěl o tom, jak jeho kamarád zajíc v lese pobíhal, zakopl o kmen a poztrácel ze své nůše všechny písničky. A představte si, že se mu od těch písniček ztratily i houslové klíče. Samozřejmě jsme v tom zajíčka chudáčka nenechali, a i když to dalo práci, pomohli jsme mu písničky zachránit. On nás za to naučil novou píseň o medvědovi, kterého bolel zub. I toho jsme nakonec společnými silami uzdravili, společně s veverkou ho navštívili a zařádili jsme si v lese plném překážek. Co na to medvěd? Ten byl rád, že ho zub díky mastičce od lištičky přestal bolet a za to, že jsme mu pomohli, nám přivedl do třídy své kamarády z pohádky TŘI MEDVĚDI. Těm třem kuliferdům se podařilo smíchat si oblečení, zamotat se v lese a spoustu dalších vylomenin. Nu, s medvědy jsme se skutečně nenudili. Konec listopadu už jsme trávili nad svými oblíbenými knížkami a spousta z nich byla, víte o čem? No přece o medvědech J Díky zvířátkům nám celý listopad utekl jako voda, a už je tu advent. A proto hurá za koledami, stromečky a čerty… Už teď se těšte, že vám zase napíšeme, jak se ve školce máme.

                                                                                              

—————

Zpět