JÉÉJE JUPÍÍÍ ... táborák a buřty :-)

25.06.2012 15:28

Již tradičním zakončením školního roku bývá v mateřské škole táborák s rodiči. Ani letos tomu není jinak, a tak jsme se sešli na školní zahradě v pátek 22. 6. 2012, kde již byla připravena minihranice ze dřeva, šišek a samozřejmě novinového papíru. Přesně s úderem půl páté se oheň rozhořel a rodiče se svými dětmi začali opékat buřtíky, chlebíky a další pochutiny. Děti zaháněly nudu při čekání na hotové papání hraním na průlezkách, povídáním s kamarády, rodiče během opékání také stihli probrat spoustu zajímavých témat. Po dobrém jídle a chviličce odpočinku následovalo bouřlivé zpívání a hraní na vše možné s doprovodem kytary. A samozřejmě nechyběly dětmi tak oblíbené Tři citronky J. Děti a rodiče pozorovali, jak oheň dohořívá a pomalu se rozcházeli v podvečerních hodinách.

 

článek připravila: Markéta

—————

Zpět