Lesní pedagogika u Sluníček

14.03.2016 08:55

Předškoláci ze třídy Sluníček začali měsíc březen netradičním setkáním s lesním pedagogem. A přestože si všichni vzorně donesli batůžky i vhodné oblečení, počasí bylo přeci jen na vycházku více než nevhodné, a tak jsme zůstali ve školce a zábavné povídání o všem možném lesním uskutečnili právě tam. Přivítání na pravou mysliveckou trubku nám vyrazilo dech a opravdu nás naladilo na následující zážitky, kdy jsme si povídali o zvěři, která v našich lesích bydlí, hádali jsme za pomoci obrázků, které zvířátko nás může potkat a co má rádo, poslouchali jsme dokonce i zvuky některých lesních tvorů. Na závěr jsme si mohli prohlédnout odlitky stop a kůže některých zvířat. Rozloučení proběhlo jak jinak než za doprovodu trubky a my plni zážitků vyrazili na oběd. Těšíme se, že snad příště nám počasí dovolí a vyrazíme do opravdického lesa.

—————

Zpět