Listopad u Sluníček

01.12.2022 12:38

Po velmi vydařené Halloweenské party jsme si povídali o tom, čeho se vlastně bojíme. Rozhodli jsme se to namalovat a tak se nám na nástěnce objevili hadi, pavouci, strašidla, ale i úplněk a tma. A protože jsme si říkali, že strach má velké oči, tak jsme si to oko při pokusech vytvořili z inkoustu a kostky cukru.

Přidala se k nám praktikantka Bára, která nás letadlem dostala z Ameriky do Austrálie. Ale nebylo to jen tak. Museli jsme projít odbavením, letištní kontrolou a najít správně své sedadlo. Let byl dlouhý, a tak jsme si mohli vyzkoušet profesi letušky i pilota. Po přistání jsme podle stop v písku našli zvířata, která v Austrálii žijí – a že tedy jich je. Trávili jsme čas se psem Dingem, skákali jako klokani, malovali koaly a létali jako papoušci. A kam to bude příště? Asi se poletíme někam zchladit.

 

—————

Zpět