Mami, tati, pojď si hrát...

06.02.2015 06:30

"Mami, tati, pojď si hrát..."

V pondělí 9. 2. 2015 od 15. 00 do 16. 00 hodin.

Vypráví Vám děti o tom, s čím si ve školce hrají?

Chtěli byste vidět jejich oblíbené hračky?

Nemáte chuť se na chvíli vrátit v čase a usednout si do třídy ve školce a jen tak si hrát?

Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, pak následující řádky jsou určeny právě Vám.

Naše mateřská škola Vám dává možnost strávit až 60 minut ve školce ve společnosti Vašeho dítěte. Máte příležitost si prohlédnout prostředí, ve kterém děti tráví někdy až 9 hodin denně. Můžete si hrát, vyprávět si, tvořit stejně jako děti během svého pobytu ve školce.  Jedinou podmínkou je dodržovat pravidlo, že vše co si půjčíte, vrátíte ve stejném stavu na původní místo.

Přejeme Vám, abyste si tento den užili pospolu. Pokud se Vám bude netradiční setkání líbit nebo nebudete mít čas právě tento den přijít, nesmutněte, setkání se budou opakovat.