Mikuláš po roce zas u nás...

09.12.2013 08:49

Ve čtvrtek už od brzkého rána nebylo s dětmi k vydržení. Jejich nervozita, obavy a očekávání se projevovalo snad ještě větší živostí než obvykle. Naštěstí ale rychle přišla půl desátá a jako první zahlédli mikulášskou výpravu ze svých oken Krtečkové. Paní učitelky se bály skoro stejně, ne - li víc než děti. Pár zlobivců se u Krtečků našlo, čerti jim však darovali další šanci a nechali je mezi kamarády...nu snad se polepší a nebudou muset příští rok hezky do pytle.. Andílek chválil všechny Krtečky a dokonce i jedna jmenovitá pochvala byla vyslovena. Snad to našemu Ríšovi vydrží alespoň do konce školního roku :-). Mikulášovi, čertům i andělům jsme zazpívali, z bezpečné vzdálenosti jsme si je prohlédli a s poděkováním za dobroty je poslali i ke Sluníčkům a Beruškám. Tak a když už se za nimi zavřely dveře, tak hurá na kalendáře a bonbony!!! Děkujeme Mikuláši, čerti i andělé a za rok zase na shledanou...

Pro fotečky klikni na smajlíka ...

—————

Zpět