Mikulášská nadílka ve školce

06.12.2018 13:16

Byla středa 5. 12. a všechny děti byly od rána tak trochu nervózní. Nu, přiznejme si to, že nejen děti, leckterá paní učitelka se obávala, zda s jí s příchodem čertů nezačne být více než teplo. Napětí se dalo krájet, když tu najednou... zvuk zvonečku a také řetězů nám rozezněla chodby. V dětech byla rázem malá dušička, přeci jen ne vždy jsme jen hodní... Postupně navštívil Mikuláš, anděl a skupina pekelníků každou třídu, pochválili ty hodné děti, trochu se zamračili na ty zlobivé, které samozřejmě hned slibovali, že se od zítřka polepší a budou vše jíst a nebudou lhát ani zlobit paní učitelky... Nu, snad se jim podaří přeměnit sliby na činy alespoň na chviličku. Pro všechny děti nakonec objevil andílek nějakou tu dobrotu a dokonce pro každou třídu přinesl krásný advetní kalendář plný úkolů. Věříme, že nám zpříjemní čekání na Ježíška. Moc moc děkujeme všem čertíkům, andílkovi i Mikuláši.

—————

Zpět