Pohádky z paloučku

09.10.2013 12:40

Ve středu 9. 10. se ve školce rozezvoněl zvonek a před vchodovými dveřmi stála paní se spoustou velkých tašek. Přijela nám totiž zahrát dvě krásné pohádky a potřebovala na ně řadu věcí. Když si všechno připravila, mohli jsme vyrazit do ložnice Berušek, posadit se na zadečky a očekávat začátek. "Cililink!" zvoneček zahájil pohádky z krásného zeleného paloučku plného kytiček, broučků, berušek a dalších zvířátek. Mezi nimi byla i věčně mrzutá nevyspalá žížala, které se nelíbil její domeček, do kterého foukalo a také starý šnek, který našel velikánskou ulitu a chtěl z ní udělat šneččí autobus. Nu pomohli jsme mu a autobus mohl vyjet na trasu. Když se pořádně projel, dostala ho nevyspalá žížala místo domečku a konečně se mohla vyspat přímo do růžova :-). Když jsme vyřešili problém paní žížaly, přišla za námi ne moc chytrá husa, která se rozhodla, že nejlepší hraní je na silnici. Ukázala nám, jaké blbinky se dělají přímo uprostřed silnice. "Husooo, bachaaaa, autoooo!" křičely děti, ale husa se jen smála. Osobní auto a náklaďák huse moc neublížil, ale s autobusem už to bylo horší. Nu, všichni přece víme, že na silnici se žádné blbinky nedělají... Po pohádkách jsme nadšeně poděkovali všem zvířátkům z paloučku a těšíme se už moc na další divadlo... 

Pro fotečky klikni na smajlíka ...

—————

Zpět