Pojďte s námi oslavit Den rodiny hraním…

07.05.2014 12:57

Pojďte s námi oslavit Den rodiny hraním…

Srdečně Vás zveme na

„MAMI, TATI, POJĎ SI HRÁT, PRO TENTOKRÁT PO TŘÍDÁCH!“

Sluníčka  v pondělí 12. 5. od 15. 00 hodin

Berušky  v úterý 13. 5. od 15. 00 hodin

Krtečci ve středu 14. 5. od 15. 00 hodin

 

 

Pravidla „MAMI, TATI, POJĎ SI HRÁT…“ už znáte??

Naše mateřská škola Vám dává možnost strávit až 60 minut ve školce ve společnosti Vašeho dítěte. Máte příležitost si prohlédnout prostředí, ve kterém děti tráví někdy až 9 hodin denně. Můžete si hrát, vyprávět si, tvořit stejně jako děti během svého pobytu ve školce.  Jedinou podmínkou je dodržovat pravidlo, že vše co si půjčíte, vrátíte ve stejném stavu na původní místo.

Během odpoledních „Mami, tati pojď si hrát, pro tentokrát po třídách!“ dojde k předání dětských keramických výrobků a zároveň k prodejní výstavě keramických výrobků OS Ně – ha.

 

—————

Zpět