Pozvání k zápisu do 1. třídy

21.01.2016 10:25

V úterý 19. 1. bylo ve školce velice živo, dorazili totiž žáci 4. třídy ZŠ Chrást. Nepřišli jen tak na návštěvu, i když je naše hračky velice lákaly. Přišli pozvat naše malé velké předškoláky k zápisu do 1. třídy. A pozvání to bylo krásné a plné práce. Jako první prověřili děti ze školy to, jak umíme pracovat s nůžkami. Vystřihování sněhové vločky nám zabralo jen chviličku, a protože nás bylo hodně, vypadalo to za chvíli ve třídě skoro stejně jako venku - všude samý sníh. Když jsme s vločkami tančili a zpívali anglickou písničku, věděli jsme, že už se do té velké školy moc moc moc těšíme. Nakonec jsme ještě hledali po klikatých cestičkách klíč od truhly s pokladem. A když jsme ten správný objevili, mohli jsme se už jen radovat ze získaného sněhuláka, který měl místo uhlíků bonbony. Moc děkujeme paní učitelce i kamarádům ze školy za milé pozvání k zápisu. 

—————

Zpět