Říjen u sluníček pohledem Káji

08.11.2022 08:40

Říjen u Sluníček

 

Troufám si říct, že tento měsíc jsme si všichni užili, protože jsme měli ve školce i mimo školku spoustu zážitků. Náš první veliký zážitek se konal  3.října, a to konkrétně Světový den zvířat, kde jsme měli možnost vidět u stadionu králíčky, kteří skákali přes překážky a pejsky, kteří nám ukázali něco málo ze sportu jménem flyball. Další naší skoro úspěšnou akcí tentokrát i s rodiči byla drakiáda konaná 18.října u místního stadionu. Díky nepříznivému počasí jsme bohužel tuto akci museli ukončit dříve. Děti ale nemusely být tolik smutné, protože další den k nám přijelo divadlo O třech prasátkách, a to se jim moc líbilo. Další týden, konkrétně 24.října jsme se dopoledne vydali do zoologické zahrady do Plas,abychom navštívili mnoho zvířátek z různých kontinentů například z Afriky nebo Asie. A samozřejmě jsme říjen nemohli zakončit jinak než Halloweenskou párty, kde si děti přinesly své masky a jejich rodiče mnoho dobrých pochutin. Děkujeme moc všem za skvělou spolupráci a už se těšíme na další společné chvíle nejen s dětmi, ale i s rodiči.

 

—————

Zpět