Setkání s našimi kamarády ze školy

02.10.2012 10:59

Od prvních dnů ve školce nám chyběli naši kamarádi, kteří začali chodit do místní základní školy, a proto jsme se těšili na  setkání.

Ve středu 26. září 2012 jsme se konečně dočkali. Pozvali jsme děti z 1. třídy na stopovanou, připravili batůžky a vydali jsme se na cestu. Pro kamarády ze školy jsme vymysleli úkoly schované do vlastnoručně vyrobených obálek a důkladně jsme je poschovávali kolem fáborky a šipkami označené trasy. Cesta byla dlouhá, ale svítilo nám na ni sluníčko, a tak jsme byli brzy v cíli. Ukryli jsme poslední obálku s nápisem „Hledejte nás“ a tiše jsme čekali na příchod školáků. Vyplatilo se! Hledali a hledali, ale najít nás nemohli. Jé, to bylo radosti a slávy, když objevili náš úkryt.

Největší radost měli školáci, když dostali poklad za splnění všech úkolů a dosažení cíle. Společně jsme si smlsli, pohráli a zazpívali. Cestou zpět se vracely spokojené děti do školky a do školy.

Pro fotečky, klikni na smajlíka ...

 

—————

Zpět