PLAVÁNÍ 2017

28.02.2017 11:27

Předplavecký výcvik bude probíhat v bazénu na Lochotíně v době od 23. 3. 2017 do 1. 6. 2017, a to každý čtvrtek (s výjimkou 13. 4. - velikonoční prázdniny).

Plavání je určeno pro předškolní děti, pokud se nenaplní kapacita bazénu těmito dětmi, budou dle věku osloveny i děti z kategorie 4 - 5 let.

Přihlášky na plavání obdržíte v mateřské škole, vyplněné je společně s částkou 800 Kč odevzdejte nejpozději

do 10. 3. 2017 ředitelce MŠ.

Na plavání se odjíždí z mateřské školy autobusem v 8. 15, svačina bude od 7. 45, proto přivádějte děti do školky nejpozději v 7. 30 hodin.

Návrat do MŠ bude v 11. 45 hodin.

Dětem na plavání připravte: dostatečně velký batůžek,

pití v PET lahvi (kterou dítě dokáže samo otevřít)

plavky a koupací čepici

osušku v igelitové tašce

hřeben

holčičkám s delšími vlásky doporučujeme gumičku (sponky a pírka trhají čepice)

Všechny věci, včetně oblečení, ve kterém děti pojedou, označte značkou a třídou dítěte!!

Při předplaveckém výcviku se nepoužívají plavecké brýle.