ŠMOULAEROBIC ve školce

09.09.2012 19:16

První školkový týden jsme zakončili veselým sportem. Na návštěvu k nám v pátek zavítaly dvě paní cvičitelky, které doprovázel ještě Taťka Šmoula. Všichni tři nás pak vzali na pouť. A protože máme rádi spoustu pouťových atrakcí, zkoušeli jsme si zahrát na autodrom, houpačku, střelnici a dokonce i na strašidlo z hradu hrůzy. To vše v rytmu hudby, která rozhýbala i věčné odpůrce pohybu, kteří měli strach, aby se nezadýchali :-). A když se zkoušelo dokonce i skákání, měli jsme již všichni na tvářích spokojený úsměv. Nakonec jsme se ale přeci jen museli rozloučit, a tak jsme alespoň slíbili našim novým kamarádkám, že s nimi budeme chodit cvičit miniaerobic do tělocvičny ZŠ. Tak brzy zase nashle a sportu zdar!

Pro fotečky klikni na smajlíka ...

—————

Zpět