Stopovaná s 1. třídou

09.10.2018 14:34

Dne 3. 10. se předškolní děti ze třídy Krtečků, Berušek a Sluníček společně s paními učitelkami vydaly na tradiční stopovanou, kterou připravily pro své bývalé spolužáky. Trasa vedla před stadion, kde školáci museli zvládnout překážky a křídou napsat písmena, která se už naučili. Cestou do lesa zpívali píseň „Já do lesa nepojedu,“ v lese museli nasbírat klacky a nalámat je na menší části. Na polní cestě je čekaly závody v běhu a posledním úkolem bylo najít schované děti ze školky, které na ně posléze vybafly z úkrytu. Cestu jim děti označovaly barevnými fáborky a šipkami. Úkoly byly na označeném stanovišti vždy schované. Za připravení trasy a splnění úkolů čekala děti sladká odměna. Všem zúčastněným moc děkujeme a těšíme se na další shledání.

 

—————

Zpět