STOPOVANÁ

29.10.2014 11:56

NAJDETE NÁS?

Opět po roce přišel čas na tradiční STOPOVANOU.

Předškoláci z mateřské školy se nemohli dočkat. Ve školce si natrénovali vázání krepových fáborků a kreslení šipek. Osobně byli pozvat prvňáky a paní učitelku ve škole.

V pátek 10. 10. 14 jsme se probudili do mlhavého rána. Po svačině jsme se oblékli a hurá do přírody. Trasa vedla od školky ke stadionu, dále k lesu. Lesem jsme došli až k ČOV.

Nedaleko od školky jsme potkali zatoulaného pejska.

Úkoly pro školáky byly o správném chování lidí, co pejsky vlastní. Často na našich vycházkách potkáváme volně pobíhající pejsky, vyhýbáme se psím „hovínkům“ atd. Tímto doufáme, že co se v mládí děti naučí, ve stáří jako když najdouJ. Na konci cesty děti našly malou odměnu. A co víc? Pro pejska, který se cestou přidal k nim, psí boudičku ve které měl domov.