Trojdílna

07.05.2015 06:23

V pondělí 13. 4. odpoledne bylo ve všech třídách naší školky dost živo. Od půl čtvrté mohli děti a rodiče navštívit kteroukoli třídu, kde na ně čekali jejich rodičovští kolegové s připravenými činnostmi různého druhu.

Ve druhém patře byly slyšet zvuky nejrůznějších hudebních nástrojů i lidských hlasů při muzicírování s panem Benedou. Ten se svou trubkou a dalšími muzikatny dokázal rozvlnit a rozvášnit nejednoho dětského muzikanta a chvílemi to vypadalo na skutečně vydařenou hudebně pohybovou show.

U sluníček se na příchozí těšila paní Kopečková s paní Duchkovou, které během papírových hrátek pomohly dětem vyrobit tahací šneky nebo krásné květiny z obalů na vajíčka.

U krtečků jsme si mohli v příjemně klidné atmosféře vyrobit fimolžičku za výrazné pomoci paní Štěrbové a Špelinové. A kdo by přece jen raději trochů vzrůša, mohl ještě u pana Štěrby zkusit výrobu rytířských mečů či pirátských šavlí a hned je vyzkoušet v souboji s pirátským kolegou.

Mockrát děkujeme ochotným rodičům, kteří nám s realizací akce pomohli.