Vynesli jsme zimu pryč....

01.04.2017 21:19

Mateřská škola ani v březnu nelenila a na přicházející jaro se řádně připravila. Již od prvních březnových dní jsme pilně trénovali spoustu jarních písní, které si pro nás připravila paní učitelka Regina. A když už jsme je všechny uměli, vyrazili jsme společně s kamarády ze ZUŠky na jarní muzikantský průvod k řece. Cesta to byla dlouhá, ale veselá. Za doprovodu tónů všelijakých hudebních nástrojů jsme vyrazili od školky v úterý 21. 3. Naší první zastávkou byla cukrárna u rybníka, kde jsme potěšili návštěvníky i zaměstnance svým zpěvem, oni nás na oplátku zase dobrými pendreky. Ze školy na nás mávaly paní učitelky, pod školou jsme se dokonce potkali s kamarády školáky a trochu pracně je přemluvili, aby si s námi zazpívali. Pak už jsme překonali jen náročné schody a byli jsme u řeky. Tam jsme se rozloučili se zimou a poslali ji po proudu řeky na dlouhou dobu pryč. Děkujeme všem těm, kteří nás doprovázeli, kteří nám pomáhali se zpěvem, ale i těm, kteří nám jen zamávali. A protože nám učení písniček dalo velkou práci, chtěli jsme se pochlubit ještě někde. Nejblíž máme k babičkám a dědečkům do vedlejší DPSky, takže jsme hned ve středu 22. 3. vyrazili na hudební návštěvu. Snad jsme babičkám přinesli svým zpěvem trochu toho jara. I jim patří dík za sladkou odměnu, kterou si pro nás připravili. 

—————

Zpět