Začátek září s Besipem

14.09.2022 14:46

Dne 7. 9. 2022 k nám zavítala návštěva z Besipu, aby nám něco pověděla o bezpečnosti silničního provozu. Ve třídě Sluníček jsme si zkusili složit puzzle s dopravními značkami, které jsme si i pojmenovali a řekli, co znamenají. Mezi dopravními značkami jsme měli například přechod pro chodce, hlavní pozemní komunikaci, dej přednost v jízdě, nebo kruhový objezd. Ve třídě Berušek jsme si vyzkoušeli ošetřit berušce koleno náplastí, žábě jsme zastavili krev z nosu, papouškovi jsme ošetřili poraněné křídlo pomocí obvazu a Pepíkovi jsme prováděli masáž srdce. Pokaždé, když se něco stane, je zapotřebí zavolat na příslušné telefonní číslo. Na 3 důležitá čísla jsme se i pokusili naučit krásnou krátkou básničku. V poslední třídě, konkrétně ve třídě Krtečků na nás čekalo opakování některých dopravních značek a hra na auta a chodce, kde si děti vyzkoušely, jak a kdy máme správně chodit po přechodu, když stojí, nebo jedou auta. Moc děkujeme Besipu za návštěvu a dárečky.

 

—————

Zpět