Zápis u Sluníček

06.02.2013 18:01

Skončily vánoční prázdniny a s novým rokem a vyprovoděním tří králů nastal čas příprav k zápisu do ZŠ.

Dopoledne 16. ledna zazvonil zvonek školky. To děti ze základní školy nás přišly pozvat na návštěvu. Plni nadšení jsme se vydali do základní školy a plni zážitků odcházeli. Moc se nám líbila celá škola, družina i paní učitelky, které byly na nás moc hodné. Ve třídách jsme viděli naše bývalé kamarády, kteří nám předvedli, co se už ve škole naučili. S pozváním do školy jsme dostali též pozvání k zápisu. Každý z předškoláků dostal osobní pozvánku a také malý dárek. Nemohli jsme se dočkat a pilně jsme se připravovali každý den. A konečně přišel ten den, nejdůležitější den v našem dětském životě. Byl to opravdu neopakovatelný zážitek. Plnili jsme úkoly, pozorně poslouchali a odpovídali na otázky paní učitelky. Nakonec vše dopadlo na jedničku a teď už se jen těšíme, až si nasadíme tašku na záda a v září „hurá!“ jdeme do té„veliké“ základní školy plné nových věcí, tajů a zajímavostí.

Naše nadšení a zážitky můžete shlédnout zde …

—————

Zpět