září u sluníček

04.10.2022 16:14

Letošní září bylo pro sluníčka velkou výzvou, jelikož nastupovalo mnoho nových kamarádů. Od toho se také vyvíjel náš měsíční plán, který byl hlavně o seznamování se s prostředím a komunikaci s ostatními.

Starší děti pomáhaly nově příchozím s orientací ve třídě i na zahradě. Připojili se k nám i pohádkové postavičky Mickey a Minnie, kteří nás budou provázet celým školním rokem. Kam se asi společně podíváme?

Také jsme si už společně domluvili třídní pravidla a našli k nim obrázky, které nám je budou připomínat. Procvičovali jsme oblékání pomocí různých her. A hurá, každý z nás už to zvládá sám a těšíme se společně ven.

Navštívili jsme lidový dům v Chrástu, kde nám děti ze ZUŠ zahrály pohádku Princezna ze mlejna. Moc se nám to líbilo a těšíme se na další představení.

 

—————

Zpět