Září ve Sluníčkách

05.10.2017 05:59

Začátkem září se děti těšily na své kamarády, které o prázdninách neviděly. Čekalo je i překvapení v nových kamarádech a nové paní učitelce. Všichni jsme si společnou hrou na sebe brzy zvykli a i těch obávaných slziček bylo velice málo. Maminko a tatínku, věřte, že jen co zavřete dveře, kapesníkem setřu poslední slzu a pak si hraji a objevuji s kamarády a kamarádkami náš svět. Vyzkoušeli jsme nové hračky, pastelky, stavebnice, na zahradě průlezky, trampolínu, kola a koloběžky, pískoviště. Prošli se v okolí MŠ. Známe svoji značku a jména kamarádů i kamarádek. Společně jsme vytvořili různá Sluníčka (jsme přece sluníčka), zpívali a říkali si básničky, běhali a cvičili. Předškoláci si zahráli na stopovanou s 1. třídou ZŠ. Značit trasu a plnit úkoly – to byla úžasná hra. Nakonec jsme se setkali s bývalými kamarády ze školky . Denně si pochutnáváme na svačinkách a obědě – umíme si připravit a přinést talíř se svačinou, obědem, nalít si pití a po sobě uklidit. S jablíčky se pomalu přesouváme do podzimu a už se těšíme, co pro nás paní učitelky připraví.

—————

Zpět